Forum Clan TK oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Clan TK oficial

Cautam membri!!!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Folosul armelor .

In jos 
AutorMesaj
DeMoN




Mesaje : 7
Data de înscriere : 31/12/2009

Folosul armelor . Empty
MesajSubiect: Folosul armelor .   Folosul armelor . Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 11:50 am

Aici voi scrie cateva arme care si cum trebuie folosite . Smile asta daca nu se supara nimeni Smile .

Incepem cu :

Ak 47 : aceasta arma este foarte buna , dar se gaseste numa-i la T (tero) , tintesi capul , si tragi cate un glont , nu ti apasat click,pentru ca o sa sara si o sa se duca in sus Smile .

M4A1 : Aceasta arma se gaseste la Ct (counter - terorist ) , este mai eficienta decat Ak 47 , dar trebuie umblat cu atentie Very Happy , aceasta are in plus si amortizor , acesta te ajuta pentru a trage fara sa se auda , cel putin asa ar trebui , dar uneori se aude Smile , amortizorul se acciveaza prin click dreapta Very Happy .

Deser Eagle : Acest pistol , este din fericire , ce-l mai bun pistol , cel putin eu asa il stiu Very Happy , tintesti capul , si tragi , daca ti apasat click , o sa traga doar o data Smile , nu ca la M4A1 , Ak 47 sau mai stiu eu ce alte arme Smile .

AwP : Acesta este un sniper , foarte bun , te ajuta sa dai de la distanta Smile , fara ca player-ul sa te vada , uneori te poate vedea . Cel mai bine ar fi sa jucati pe unele harti/mape , cu Desert Eagle si AwP , Dar nu pe toate cum ar fi : De_Dust2 , Fy_Snow , cs_assault sau de_train ... si multe altele , ce-L mai indicat ar fi sa jucati pe cele cu AwP , cum ar fi : awp_india , awp_bucuresti , awp_zigzag , awp_metro etc.

C4 : Aceasta nu poate fi numita o arma , mai bine spus o bomba , Dar aceasta se gaseste numai la T (tero) , aceasta trebuie plantata/pusa , la xA sau xB , de multe ori , unul dintre x se gaseste langa baza Ct (Counter - Terorist) . Aceasta bomba se planteaza pe tasta E , Ct-ul trebuie sa dezamorseze Bomba , exsita chear si un dezamorsor Smile , il gasiti in meniu de unde cumparati armele , B - 8 .

Sper ca v-am fost de folos Very Happy .
Sus In jos
 
Folosul armelor .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Clan TK oficial :: ==>>Tutoriale Counter Strike-
Mergi direct la: